Tärkein >> Matkaopas >> Luoyangin juna-aikataulu

Luoyangin juna-aikataulu

Kiinan junalippujen varaus Ole hyvä ja valitse

China Highlights auttaa sinua löytämään sopivan junan Luoyangiin tarjoamalla säännöllisesti päivitetyn Luoyang-juna-aikataulun.

Luoyang on Kiinan kuuluisa historiallinen ja kulttuurinen kaupunki. Se tunnetaan yhtenä Kiinan kahdeksasta suuresta muinaisesta pääkaupungista. Luoyang houkuttelee joka vuosi lukuisia turisteja runsaiden historiallisten matkailuresurssien ansiosta. Hyvin kehittyneen rautatiejärjestelmän ansiosta monet junat kulkevat Luoyangiin, ja turistit pääsevät Luoyangiin helposti monista muista kaupungeista. China Highlights tarjoaa usein päivitettävän Luoyang-juna-aikataulun, ja turistit voivat etsiä sopivaa junaa ennen kuin suunnittelevat matkaa Luoyangiin.

Junat Luoyangiin ja takaisin

Juna nro Saapumiskaupunki Dep. Aika - Arr. Aika Etäisyys (KM) Prospektin hinta
G2001
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Zhengzhou Zhengzhou - 08:00 0 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 08:37 08:39 125 tyhjä
Sanmenxia Nan (etelä) Etelä-Sanmenxia 09:14 09:16 248 tyhjä
Weinan Bei (pohjoinen) Weinanbei 10:02 10:04 442 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois 10:30 - 505 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) 08.00 - 10.30 505 km Ensimmäinen istuin:56 dollaria
Toinen istuin:35 dollaria
G2007
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Zhengzhou Zhengzhou - 13:07 0 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 13:44 13:46 125 tyhjä
Sanmenxia Nan (etelä) Etelä-Sanmenxia 14:21 14:23 248 tyhjä
Lingbao Xi (länsi) Lingbaoxi 14:40 14:59 296 tyhjä
Huashan Bei (pohjoinen) Pohjois-Huashan 15:20 15:22 384 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois 15:55 - 505 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) 13.07 - 15.55 505 km Ensimmäinen istuin:56 dollaria
Toinen istuin:35 dollaria
G2011
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Zhengzhou Zhengzhou - 19:40 0 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 20:17 20:19 125 tyhjä
Sanmenxia Nan (etelä) Etelä-Sanmenxia 20:54 20:56 248 tyhjä
Weinan Bei (pohjoinen) Weinanbei 21:43 21:45 442 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois 22:10 - 505 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) 19.40 - 22.10 505 km Ensimmäinen istuin:56 dollaria
Toinen istuin:35 dollaria
G651
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Peking Xi (länsi) Pekingin länsipuolella - 07:05 0 tyhjä
Baoding Dong (itä) Baoding itään 07:46 07:48 139 tyhjä
Shijiazhuang Shijiazhuang 08:24 08:28 281 tyhjä
Xingtai Dong (itä) Xingtaidong 08:56 08:58 403 tyhjä
Handan Dong (itä) Handan East 09:14 09:16 456 tyhjä
Anyang Dong (itä) Anyang East 09:33 09:35 516 tyhjä
Zhengzhou Dong (itä) Zhengzhou itään 10:20 10:26 693 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 11:07 11:09 836 tyhjä
Huashan Bei (pohjoinen) Pohjois-Huashan 12:12 12:14 1095 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois 12:48 - 1216 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) 07:05 - 12:48 1216 km Ensimmäinen istuin:125 dollaria
Toinen istuin:78 dollaria
G652
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois - 07:50 0 tyhjä
Huashan Bei (pohjoinen) Pohjois-Huashan 08:23 08:25 121 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 09:26 09:28 380 tyhjä
Zhengzhou Dong (itä) Zhengzhou itään 10:11 10:14 523 tyhjä
Xinxiang Dong (itä) Xinxiang Itä 10:34 10:36 590 tyhjä
Gaoyi Xi (länsi) Gaoyixi 11:38 11:40 884 tyhjä
Shijiazhuang Shijiazhuang 11:55 11:58 935 tyhjä
Gaobeidian Dong (itä) Gaobeidian itä 12:45 12:47 1133 tyhjä
Peking Xi (länsi) Pekingin länsipuolella 13:17 - 1216 tyhjä
Peking Xi (länsi) 07.50 - 13.17 1216 km Ensimmäinen istuin:125 dollaria
Toinen istuin:78 dollaria
G653
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Peking Xi (länsi) Pekingin länsipuolella - 08:21 0 tyhjä
Zhuozhou Dong (itä) Zhuozhou itään 08:46 08:54 62 tyhjä
Shijiazhuang Shijiazhuang 09:46 09:49 281 tyhjä
Anyang Dong (itä) Anyang East 10:37 10:39 516 tyhjä
Xinxiang Dong (itä) Xinxiang Itä 11:05 11:17 626 tyhjä
Zhengzhou Dong (itä) Zhengzhou itään 11:38 11:43 693 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 12:24 12:26 836 tyhjä
Sanmenxia Nan (etelä) Etelä-Sanmenxia 13:01 13:03 959 tyhjä
Weinan Bei (pohjoinen) Weinanbei 13:49 13:51 1153 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois 14:11 - 1216 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) 08:21 - 14:11 1216 km Ensimmäinen istuin:125 dollaria
Toinen istuin:78 dollaria
G655
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Peking Xi (länsi) Pekingin länsipuolella - 10:05 0 tyhjä
Gaobeidian Dong (itä) Gaobeidian itä 10:35 10:37 83 tyhjä
Baoding Dong (itä) Baoding itään 10:53 10:55 139 tyhjä
Shijiazhuang Shijiazhuang 11:31 11:34 281 tyhjä
Handan Dong (itä) Handan East 12:13 12:15 456 tyhjä
Xinxiang Dong (itä) Xinxiang Itä 12:53 12:55 626 tyhjä
Zhengzhou Dong (itä) Zhengzhou itään 13:16 13:20 693 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 14:01 14:03 836 tyhjä
Huashan Bei (pohjoinen) Pohjois-Huashan 15:06 15:08 1095 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois 15:43 - 1216 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) 10:05 - 15:43 1216 km Ensimmäinen istuin:125 dollaria
Toinen istuin:78 dollaria
G656
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois - 10:05 0 tyhjä
Huashan Bei (pohjoinen) Pohjois-Huashan 10:38 10:40 121 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 11:41 11:43 380 tyhjä
Zhengzhou Dong (itä) Zhengzhou itään 12:25 12:30 523 tyhjä
Hebi Dong (itä) Hebi East 13:01 13:03 654 tyhjä
Xingtai Dong (itä) Xingtaidong 13:41 13:45 813 tyhjä
Shijiazhuang Shijiazhuang 14:13 14:16 935 tyhjä
Baoding Dong (itä) Baoding itään 14:52 14:57 1077 tyhjä
Peking Xi (länsi) Pekingin länsipuolella 15:37 - 1216 tyhjä
Peking Xi (länsi) 10.05 - 15.37 1216 km Ensimmäinen istuin:125 dollaria
Toinen istuin:78 dollaria
G658
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois - 10:30 0 tyhjä
Weinan Bei (pohjoinen) Weinanbei 10:49 10:51 63 tyhjä
Sanmenxia Nan (etelä) Etelä-Sanmenxia 11:36 11:38 257 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 12:13 12:18 380 tyhjä
Gongyi Nan (etelä) Gong Yinan 12:32 12:35 430 tyhjä
Zhengzhou Zhengzhou 13:06 13:09 505 tyhjä
Zhengzhou Dong (itä) Zhengzhou itään 13:25 13:28 519 tyhjä
Handan Dong (itä) Handan East 14:21 14:25 756 tyhjä
Shijiazhuang Shijiazhuang 15:04 15:07 931 tyhjä
Zhuozhou Dong (itä) Zhuozhou itään 15:59 16:02 1150 tyhjä
Peking Xi (länsi) Pekingin länsipuolella 16:27 - 1212 tyhjä
Peking Xi (länsi) 10.30 - 16.27 1212 km Ensimmäinen istuin:125 dollaria
Toinen istuin:78 dollaria
G659
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Peking Xi (länsi) Pekingin länsipuolella - 12:08 0 tyhjä
Baoding Dong (itä) Baoding itään 12:49 12:51 139 tyhjä
Shijiazhuang Shijiazhuang 13:27 13:32 281 tyhjä
Xingtai Dong (itä) Xingtaidong 14:00 14:02 403 tyhjä
Anyang Dong (itä) Anyang East 14:30 14:32 516 tyhjä
Zhengzhou Dong (itä) Zhengzhou itään 15:14 15:21 693 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 16:02 16:04 836 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois 17:35 - 1216 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) 12:08 - 17:35 1216 km Ensimmäinen istuin:125 dollaria
Toinen istuin:78 dollaria
G662
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois - 11:35 0 tyhjä
Weinan Bei (pohjoinen) Weinanbei 11:54 11:56 63 tyhjä
Sanmenxia Nan (etelä) Etelä-Sanmenxia 12:42 12:44 257 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 13:19 13:21 380 tyhjä
Zhengzhou Dong (itä) Zhengzhou itään 14:04 14:07 523 tyhjä
Xinxiang Dong (itä) Xinxiang Itä 14:27 14:29 590 tyhjä
Xingtai Dong (itä) Xingtaidong 15:18 15:22 813 tyhjä
Shijiazhuang Shijiazhuang 15:50 15:53 935 tyhjä
Dingzhou Dong (itä) Dingzhou itään 16:16 16:18 1015 tyhjä
Peking Xi (länsi) Pekingin länsipuolella 17:12 - 1216 tyhjä
Peking Xi (länsi) 11.35 - 17.12 1216 km Ensimmäinen istuin:125 dollaria
Toinen istuin:78 dollaria
G663
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Peking Xi (länsi) Pekingin länsipuolella - 14:47 0 tyhjä
Gaobeidian Dong (itä) Gaobeidian itä 15:17 15:20 83 tyhjä
Baoding Dong (itä) Baoding itään 15:36 15:38 139 tyhjä
Dingzhou Dong (itä) Dingzhou itään 15:56 15:58 201 tyhjä
Shijiazhuang Shijiazhuang 16:21 16:24 281 tyhjä
Gaoyi Xi (länsi) Gaoyixi 16:39 16:41 332 tyhjä
Xingtai Dong (itä) Xingtaidong 16:59 17:01 403 tyhjä
Anyang Dong (itä) Anyang East 17:29 17:31 516 tyhjä
Xinxiang Dong (itä) Xinxiang Itä 17:59 18:01 626 tyhjä
Zhengzhou Dong (itä) Zhengzhou itään 18:22 18:24 693 tyhjä
Zhengzhou Zhengzhou 18:41 18:44 707 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 19:21 19:23 832 tyhjä
Sanmenxia Nan (etelä) Etelä-Sanmenxia 19:58 20:00 955 tyhjä
Weinan Bei (pohjoinen) Weinanbei 20:47 20:49 1149 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois 21:09 - 1212 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) 14:47 - 21:09 1212 km Ensimmäinen istuin:125 dollaria
Toinen istuin:78 dollaria
G664
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois - 14:40 0 tyhjä
Huashan Bei (pohjoinen) Pohjois-Huashan 15:13 15:15 121 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 16:15 16:17 380 tyhjä
Zhengzhou Zhengzhou 16:55 17:02 505 tyhjä
Zhengzhou Dong (itä) Zhengzhou itään 17:18 17:22 519 tyhjä
Xinxiang Dong (itä) Xinxiang Itä 17:42 17:44 586 tyhjä
Xingtai Dong (itä) Xingtaidong 18:33 18:37 809 tyhjä
Shijiazhuang Shijiazhuang 19:05 19:12 931 tyhjä
Baoding Dong (itä) Baoding itään 19:48 19:52 1073 tyhjä
Peking Xi (länsi) Pekingin länsipuolella 20:33 - 1212 tyhjä
Peking Xi (länsi) 14.40 - 20.33 1212 km Ensimmäinen istuin:125 dollaria
Toinen istuin:78 dollaria
G665
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Peking Xi (länsi) Pekingin länsipuolella - 16:00 0 tyhjä
Baoding Dong (itä) Baoding itään 16:41 16:43 139 tyhjä
Dingzhou Dong (itä) Dingzhou itään 17:01 17:03 201 tyhjä
Shijiazhuang Shijiazhuang 17:26 17:29 281 tyhjä
Xingtai Dong (itä) Xingtaidong 17:57 17:59 403 tyhjä
Zhengzhou Dong (itä) Zhengzhou itään 19:07 19:15 693 tyhjä
Gongyi Nan (etelä) Gong Yinan 19:47 19:49 786 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 20:03 20:05 836 tyhjä
Lingbao Xi (länsi) Lingbaoxi 20:52 20:54 1007 tyhjä
Weinan Bei (pohjoinen) Weinanbei 21:29 21:31 1153 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois 21:52 - 1216 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) 16.00 - 21.52 1216 km Ensimmäinen istuin:125 dollaria
Toinen istuin:78 dollaria
G667
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Peking Xi (länsi) Pekingin länsipuolella - 16:53 0 tyhjä
Baoding Dong (itä) Baoding itään 17:34 17:36 139 tyhjä
Shijiazhuang Shijiazhuang 18:12 18:15 281 tyhjä
Gaoyi Xi (länsi) Gaoyixi 18:29 18:31 332 tyhjä
Handan Dong (itä) Handan East 19:01 19:03 456 tyhjä
Hebi Dong (itä) Hebi East 19:30 19:32 562 tyhjä
Zhengzhou Dong (itä) Zhengzhou itään 20:04 20:07 693 tyhjä
Zhengzhou Zhengzhou 20:24 20:27 707 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 21:04 21:06 832 tyhjä
Sanmenxia Nan (etelä) Etelä-Sanmenxia 21:41 21:43 955 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois 22:44 - 1212 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) 16:53 - 22:44 1212 km Ensimmäinen istuin:125 dollaria
Toinen istuin:78 dollaria
G822/G823
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Shenzhen Bei (pohjoinen) Shenzhen Pohjois - 10:00 0 tyhjä
Humen Humen 10:17 10:19 52 tyhjä
Guangzhou Nan (etelä) Guangzhou Etelä 10:36 10:40 102 tyhjä
Shaoguan Shaoguan 11:31 11:33 329 tyhjä
Chenzhou Xi (länsi) Chenzhoun länsi 12:04 12:06 479 tyhjä
Hengyang Dong (itä) Hengyang Itä 12:40 12:42 632 tyhjä
Changsha Nan (etelä) Changsha Etelä 13:21 13:24 809 tyhjä
Yueyang Dong (itä) Yueyangdong 13:58 14:00 956 tyhjä
Wuhan Wuhan 14:50 14:53 1171 tyhjä
Xiaogan Bei (pohjoinen) Xiaogan Pohjois 15:23 15:25 1297 tyhjä
Xinyang Dong (itä) Xinyang Itä 15:43 15:45 1370 tyhjä
Xuchang Dong (itä) Xu Changdong 16:34 16:36 1616 tyhjä
Zhengzhou Zhengzhou 17:10 17:14 1716 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 17:52 17:54 1841 tyhjä
Lingbao Xi (länsi) Lingbaoxi 18:42 18:44 2012 tyhjä
Huashan Bei (pohjoinen) Pohjois-Huashan 19:05 19:07 2100 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois 19:42 - 2221 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) 10.00 - 19.42 2221 km Ensimmäinen istuin:212 dollaria
Toinen istuin:135 dollaria
G824/G821
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois - 08:00 0 tyhjä
Weinan Bei (pohjoinen) Weinanbei 08:19 08:21 63 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 09:37 09:39 380 tyhjä
Zhengzhou Dong (itä) Zhengzhou itään 10:22 10:42 523 tyhjä
Luohe Xi (länsi) Luohe West 11:21 11:23 678 tyhjä
Xinyang Dong (itä) Xinyang Itä 12:01 12:04 860 tyhjä
Wuhan Wuhan 12:48 12:51 1059 tyhjä
Yueyang Dong (itä) Yueyangdong 13:40 13:42 1274 tyhjä
Changsha Nan (etelä) Changsha Etelä 14:16 14:19 1421 tyhjä
Hengyang Dong (itä) Hengyang Itä 14:56 14:58 1598 tyhjä
Shaoguan Shaoguan 15:57 15:59 1901 tyhjä
Guangzhou Nan (etelä) Guangzhou Etelä 16:54 16:58 2128 tyhjä
Humen Humen 17:15 17:17 2178 tyhjä
Shenzhen Bei (pohjoinen) Shenzhen Pohjois 17:34 - 2230 tyhjä
Shenzhen Bei (pohjoinen) 08.00 - 17.34 2230 km Ensimmäinen istuin:213 dollaria
Toinen istuin:135 dollaria
G826/G827
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Shenzhen Bei (pohjoinen) Shenzhen Pohjois - 13:00 0 tyhjä
Humen Humen 13:17 13:19 52 tyhjä
Guangzhou Nan (etelä) Guangzhou Etelä 13:36 13:42 102 tyhjä
Chenzhou Xi (länsi) Chenzhoun länsi 15:00 15:02 479 tyhjä
Hengshan Xi (länsi) Hengshanxi 15:43 15:45 673 tyhjä
Changsha Nan (etelä) Changsha Etelä 16:16 16:21 809 tyhjä
Yueyang Dong (itä) Yueyangdong 16:55 16:58 956 tyhjä
Wuhan Wuhan 17:48 17:51 1171 tyhjä
Xinyang Dong (itä) Xinyang Itä 18:34 18:36 1370 tyhjä
Luohe Xi (länsi) Luohe West 19:14 19:16 1552 tyhjä
Xuchang Dong (itä) Xu Changdong 19:32 19:34 1616 tyhjä
Zhengzhou Dong (itä) Zhengzhou itään 19:57 20:12 1707 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 20:53 20:55 1850 tyhjä
Weinan Bei (pohjoinen) Weinanbei 22:11 22:13 2167 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois 22:33 - 2230 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) 13.00 - 22.33 2230 km Ensimmäinen istuin:213 dollaria
Toinen istuin:135 dollaria
G828/G825
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois - 10:45 0 tyhjä
Huashan Bei (pohjoinen) Pohjois-Huashan 11:18 11:20 121 tyhjä
Lingbao Xi (länsi) Lingbaoxi 11:39 11:41 209 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 12:29 12:31 380 tyhjä
Zhengzhou Zhengzhou 13:15 13:18 505 tyhjä
Luohe Xi (länsi) Luohe West 14:02 14:04 669 tyhjä
Xinyang Dong (itä) Xinyang Itä 14:43 14:45 851 tyhjä
Wuhan Wuhan 15:28 15:32 1050 tyhjä
Yueyang Dong (itä) Yueyangdong 16:21 16:23 1265 tyhjä
Changsha Nan (etelä) Changsha Etelä 16:57 viisi iltapäivällä 1412 tyhjä
Leiyang Xi (länsi) Leiyang West 17:49 17:51 1644 tyhjä
Chenzhou Xi (länsi) Chenzhoun länsi 18:12 18:14 1742 tyhjä
Guangzhou Nan (etelä) Guangzhou Etelä 19:35 19:40 2119 tyhjä
Humen Humen 19:57 19:59 2169 tyhjä
Shenzhen Bei (pohjoinen) Shenzhen Pohjois 20:16 - 2221 tyhjä
Shenzhen Bei (pohjoinen) 10:45 - 20:16 2221 km Ensimmäinen istuin:212 dollaria
Toinen istuin:135 dollaria
G832/G833
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Guangzhou Nan (etelä) Guangzhou Etelä - 07:18 0 tyhjä
Chenzhou Xi (länsi) Chenzhoun länsi 08:35 08:37 377 tyhjä
Hengyang Dong (itä) Hengyang Itä 09:10 09:12 530 tyhjä
Changsha Nan (etelä) Changsha Etelä 09:51 09:54 707 tyhjä
Yueyang Dong (itä) Yueyangdong 10:28 10:30 854 tyhjä
Chibi Bei (pohjoinen) Chibi North 10:51 10:53 941 tyhjä
Wuhan Wuhan 11:27 11:30 1069 tyhjä
Zhumadian Xi (länsi) Zhumadian länsi 12:34 12:46 1386 tyhjä
Xuchang Dong (itä) Xu Changdong 13:15 13:18 1514 tyhjä
Zhengzhou Zhengzhou 13:51 13:56 1614 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 14:33 14:35 1739 tyhjä
Huashan Bei (pohjoinen) Pohjois-Huashan 15:38 15:40 1998 tyhjä
Weinan Bei (pohjoinen) Weinanbei 15:59 16:01 2056 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois 16:21 - 2119 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) 07:18 - 16:21 2119 km Ensimmäinen istuin:197 dollaria
Toinen istuin:123 dollaria
G834/G831
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois - 11:20 0 tyhjä
Weinan Bei (pohjoinen) Weinanbei 11:39 11:41 63 tyhjä
Shengchi Nan (etelä) Mian Chi Etelä 12:43 12:45 315 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 13:04 13:06 380 tyhjä
Zhengzhou Zhengzhou 13:43 13:47 505 tyhjä
Xuchang Dong (itä) Xu Changdong 14:20 14:22 605 tyhjä
Minggang Dong (itä) Minggang East 15:03 15:05 801 tyhjä
Xiaogan Bei (pohjoinen) Xiaogan Pohjois 15:33 15:35 924 tyhjä
Wuhan Wuhan 16:05 16:10 1050 tyhjä
Yueyang Dong (itä) Yueyangdong viisi iltapäivällä 17:02 1265 tyhjä
Changsha Nan (etelä) Changsha Etelä 17:35 17:39 1412 tyhjä
Hengyang Dong (itä) Hengyang Itä 18:17 18:19 1589 tyhjä
Chenzhou Xi (länsi) Chenzhoun länsi 18:51 18:54 1742 tyhjä
Guangzhou Nan (etelä) Guangzhou Etelä 20:16 - 2119 tyhjä
Guangzhou Nan (etelä) 11.20 - 20.16 2119 km Ensimmäinen istuin:197 dollaria
Toinen istuin:123 dollaria
G836/G837
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Guangzhou Nan (etelä) Guangzhou Etelä - 11:35 0 tyhjä
Shaoguan Shaoguan 12:26 12:29 227 tyhjä
Chenzhou Xi (länsi) Chenzhoun länsi 13:00 13:02 377 tyhjä
Hengyang Dong (itä) Hengyang Itä 13:35 13:37 530 tyhjä
Changsha Nan (etelä) Changsha Etelä 14:16 14:21 707 tyhjä
Yueyang Dong (itä) Yueyangdong 14:55 14:57 854 tyhjä
Wuhan Wuhan 15:47 15:50 1069 tyhjä
Minggang Dong (itä) Minggang East 16:41 16:43 1318 tyhjä
Luohe Xi (länsi) Luohe West 17:13 17:15 1450 tyhjä
Zhengzhou Zhengzhou 18:04 18:09 1614 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 18:46 18:48 1739 tyhjä
Huashan Bei (pohjoinen) Pohjois-Huashan 19:52 19:54 1998 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois 20:27 - 2119 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) 11.35 - 20.27 2119 km Ensimmäinen istuin:197 dollaria
Toinen istuin:123 dollaria
G838/G835
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois - 12:20 0 tyhjä
Huashan Bei (pohjoinen) Pohjois-Huashan 12:53 12:55 121 tyhjä
Lingbao Xi (länsi) Lingbaoxi 13:14 13:16 209 tyhjä
Sanmenxia Nan (etelä) Etelä-Sanmenxia 13:33 13:35 257 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 14:10 14:12 380 tyhjä
Zhengzhou Zhengzhou 14:49 14:54 505 tyhjä
Xinyang Dong (itä) Xinyang Itä 16:13 16:15 851 tyhjä
Xiaogan Bei (pohjoinen) Xiaogan Pohjois 16:33 16:35 924 tyhjä
Wuhan Wuhan 17:05 17:13 1050 tyhjä
Yueyang Dong (itä) Yueyangdong 18:02 18:04 1265 tyhjä
Changsha Nan (etelä) Changsha Etelä 18:38 18:44 1412 tyhjä
Leiyang Xi (länsi) Leiyang West 19:33 19:35 1644 tyhjä
Shaoguan Shaoguan 20:22 20:25 1892 tyhjä
Guangzhou Nan (etelä) Guangzhou Etelä 21:20 - 2119 tyhjä
Guangzhou Nan (etelä) 12.20 - 21.20 2119 km Ensimmäinen istuin:197 dollaria
Toinen istuin:123 dollaria
G840/G841
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Guangzhou Nan (etelä) Guangzhou Etelä - 12:27 0 tyhjä
Shaoguan Shaoguan 13:18 13:20 227 tyhjä
Leiyang Xi (länsi) Leiyang West 14:10 14:13 475 tyhjä
Zhuzhou Xi (länsi) Zhuzhou länsi 14:52 14:54 655 tyhjä
Changsha Nan (etelä) Changsha Etelä 15:11 15:14 707 tyhjä
Yueyang Dong (itä) Yueyangdong 15:48 15:51 854 tyhjä
Xianning Bei (pohjoinen) Xianning North 16:23 16:25 984 tyhjä
Wuhan Wuhan 16:50 16:55 1069 tyhjä
Xinyang Dong (itä) Xinyang Itä 17:39 17:41 1268 tyhjä
Zhumadian Xi (länsi) Zhumadian länsi 18:06 18:08 1386 tyhjä
Zhengzhou Zhengzhou 19:07 19:12 1614 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 19:49 19:51 1739 tyhjä
Sanmenxia Nan (etelä) Etelä-Sanmenxia 20:26 20:28 1862 tyhjä
Weinan Bei (pohjoinen) Weinanbei 21:14 21:16 2056 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois 21:36 - 2119 tyhjä
Xian Bei (pohjoinen) 12:27 - 21:36 2119 km Ensimmäinen istuin:197 dollaria
Toinen istuin:123 dollaria
G842/G839
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Xian Bei (pohjoinen) Xi'an Pohjois - 13:00 0 tyhjä
Weinan Bei (pohjoinen) Weinanbei 13:19 13:34 63 tyhjä
Luoyanglongmen Luoyang Dragon Gate 14:49 14:51 380 tyhjä
Zhengzhou Zhengzhou 15:28 15:32 505 tyhjä
Xuchang Dong (itä) Xu Changdong 16:05 16:07 605 tyhjä
Zhumadian Xi (länsi) Zhumadian länsi 16:37 16:39 733 tyhjä
Wuhan Wuhan 17:43 17:47 1050 tyhjä
Xianning Bei (pohjoinen) Xianning North 18:12 18:14 1135 tyhjä
Chibi Bei (pohjoinen) Chibi North 18:28 18:30 1178 tyhjä
Miluo Dong (itä) Miluodong 19:06 19:08 1335 tyhjä
Changsha Nan (etelä) Changsha Etelä 19:27 19:30 1412 tyhjä
Hengyang Dong (itä) Hengyang Itä 20:07 20:09 1589 tyhjä
Shaoguan Shaoguan 21:08 21:11 1892 tyhjä
Guangzhou Nan (etelä) Guangzhou Etelä 22:06 - 2119 tyhjä
Guangzhou Nan (etelä) 13.00 - 22.06 2119 km Ensimmäinen istuin:197 dollaria
Toinen istuin:123 dollaria

Juna-aikataulut muihin suuriin kaupunkeihin