Tärkein >> Matkaopas >> Foshanin juna-aikataulu

Foshanin juna-aikataulu

Kiinan junalippujen varaus Ole hyvä ja valitse

China Highlights tarjoaa sinulle usein päivitettävän Foshan-juna-aikataulun, jonka avulla voit etsiä Foshanista lähteviä ja sinne meneviä junia.

Foshan sijaitsee Guangdongin provinssin keskustassa, idässä Guangzhoun ja etelässä Hongkongin ja Macaon kanssa. Kun Guangzhou-Sanshui Railway, Sanshui-Maoming Railway ja Guangzhou Through Train kulkee sen läpi, Foshan on tiiviissä yhteydessä Guangzhouhun, Shenzheniin ja Hongkongiin, ja Foshanin rautatieasemasta on tulossa yhä tärkeämpi vaihtorautatieasema, joka palvelee monia junat. Täällä China Highlights tarjoaa Foshanin juna-aikataulun, jonka avulla voit etsiä Foshanin rautatieaseman kautta kulkevia junia.

Junat Foshaniin ja takaisin

Juna nro Saapumiskaupunki Dep. Aika - Arr. Aika Etäisyys (KM) Prospektin hinta
T201
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Peking Xi West Pekingin länsipuolella - 18:11 0 tyhjä
Shijiazhuang Shijiazhuang 20:38 20:41 281 tyhjä
Zhengzhou Zhengzhou 23:50 23:54 689 tyhjä
Wuchang Wuchang 04:23 04:35 1225 tyhjä
Changsha Changsha 07:50 07:56 1587 tyhjä
Chenzhou Chenzhou 11:13 11:15 1920 tyhjä
Shaoguandong Shaoguan Itä 12:49 12:51 2073 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 15:04 15:16 2294 tyhjä
Foshan Foshan 15:40 15:42 2316 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 16:54 16:57 2403 tyhjä
Maoming East Maoming East 19:33 19:39 2655 tyhjä
Zhanjiang West Zhanjiang West 21:27 21:29 2782 tyhjä
Xuwen Xu Wen 22:46 22:48 2895 tyhjä
Haikou Haikou 01:46 01:58 3088 tyhjä
DongFang Itään 03:52 03:56 3294 tyhjä
Sanya Sanya 05:30 - 3451 tyhjä
Sanya 18.11 - 05.30 3451 km Kova istuin:68 dollaria
Kova nukkuja:114 dollaria
Pehmeä nukkuja:193 dollaria
T202
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Sanya Sanya - 19:06 0 tyhjä
DongFang Itään 20:21 20:24 157 tyhjä
Haikou Haikou 22:16 22:28 363 tyhjä
Xuwen Xu Wen 01:35 01:40 556 tyhjä
Zhanjiang West Zhanjiang West 02:57 03:04 669 tyhjä
Maoming East Maoming East 05:01 05:05 796 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 07:50 07:53 1048 tyhjä
Foshan Foshan 08:53 08:59 1135 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 09:25 09:47 1157 tyhjä
Shaoguandong Shaoguan Itä 11:54 11:56 1378 tyhjä
Chenzhou Chenzhou 13:27 13:29 1531 tyhjä
Changsha Changsha 16:53 16:59 1864 tyhjä
Wuchang Wuchang 20:10 20:16 2226 tyhjä
Zhengzhou Zhengzhou 00:56 01:02 2762 tyhjä
Shijiazhuang Shijiazhuang 04:11 04:15 3170 tyhjä
Peking Xi West Pekingin länsipuolella 06:42 - 3451 tyhjä
Peking Xi West 19:06 - 06:42 3451 km Kova istuin:68 dollaria
Kova nukkuja:114 dollaria
Pehmeä nukkuja:193 dollaria
T8347/T8350
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
xinyi Xinyi - 08:00 0 tyhjä
gaozhou Gaozhou 08:40 08:42 53 tyhjä
Maoming East Maoming East 09:14 09:36 97 tyhjä
Yangchun kevät 10:59 11:01 212 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 12:42 12:44 349 tyhjä
Foshan Foshan 14:04 14:07 436 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 14:34 14:43 458 tyhjä
Guangzhou Dong East Guangzhou Itä 14:53 - 466 tyhjä
Guangzhou Dong East 08:00 - 14:53 466 km Kova istuin:14 dollaria
Kova nukkuja:26 dollaria
T8348/T8349
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Guangzhou Dong East Guangzhou Itä - 15:25 0 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 15:35 15:41 8 tyhjä
Foshan Foshan 16:05 16:08 30 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 17:23 17:28 117 tyhjä
Yangchun kevät 19:04 19:06 254 tyhjä
Maoming East Maoming East 20:25 20:45 369 tyhjä
gaozhou Gaozhou 21:17 21:20 413 tyhjä
xinyi Xinyi 22:00 - 466 tyhjä
xinyi 15.25 - 22.00 466 km Kova istuin:14 dollaria
Kova nukkuja:26 dollaria
K1122 / K1123
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Haikou Haikou - 15:40 0 tyhjä
Xuwen Xu Wen 19:15 19:27 193 tyhjä
Maoming East Maoming East 01:59 02:02 433 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 04:53 04:56 685 tyhjä
Foshan Foshan 06:46 06:56 772 tyhjä
Guangzhou Dong East Guangzhou Itä 07:38 08:10 802 tyhjä
Dongguan Itä Dongguan Itä 09:39 09:44 888 tyhjä
Huizhou Huizhou 10:24 10:27 942 tyhjä
Longchuan Longchuan 12:14 12:29 1097 tyhjä
Dingnan Dingnan 13:43 13:45 1190 tyhjä
Ganzhou Ganzhou 15:59 16:05 1338 tyhjä
Ji'an Ji'an 18:27 18:31 1524 tyhjä
NanChang Xiangtang 20:55 21:00 1722 tyhjä
Nanchang Nanchang 21:20 21:37 1750 tyhjä
Jiujiang Jiujiang 23:02 23:08 1885 tyhjä
Qichun Qi Chun 00:14 00:16 1982 tyhjä
Macheng Macheng 01:34 01:38 2108 tyhjä
Huangchuan Huangchuan 02:52 02:55 2228 tyhjä
Huaibin Huaibin 03:34 03:36 2283 tyhjä
Fuyang Fuyang 04:18 04:47 2344 tyhjä
Haozhou Bozhou 05:54 06:00 2448 tyhjä
Shangqiu Etelä Shangqiunan 06:45 06:47 2512 tyhjä
Caoxianin piirikunta Caoxian 07:26 07:40 2569 tyhjä
Heze Heze 08:25 08:30 2617 tyhjä
Liangshan Liangshan 09:15 09:18 2697 tyhjä
Liaocheng Liaocheng 10:04 10:09 2773 tyhjä
Qinghecheng Qinghen kaupunki 11:03 11:20 2845 tyhjä
Zaoqiang Zao Qiang 11:50 12:18 2894 tyhjä
Hengshui Hengshui 12:43 12:57 2925 tyhjä
Shenzhou Shenzhou 13:20 13:22 2960 tyhjä
Suning Suning 13:52 13:54 3011 tyhjä
Bazhou Bazhou 14:50 14:58 3107 tyhjä
Tianjin Tianjin 16:22 16:38 3194 tyhjä
Tangshan Tangshan 18:06 18:10 3317 tyhjä
Luanxianin piirikunta Luanin piirikunta 18:53 18:55 3388 tyhjä
Changli Changli 19:21 19:23 3429 tyhjä
Beidaihe Beidaihe 19:43 19:57 3457 tyhjä
Qinhuangdao Qinhuangdao 20:17 20:46 3479 tyhjä
Shanhaiguan Shanhaiguan 21:09 21:47 3495 tyhjä
Shenyang North Shenyang North 01:31 01:41 3883 tyhjä
Changchun Changchun 05:34 05:43 4183 tyhjä
Dehui Dehui 06:30 06:33 4264 tyhjä
Lanleng Lan Leng 07:38 07:49 4357 tyhjä
Shuangchengbao Kaksoislinnat 08:03 08:05 4378 tyhjä
Harbin Harbin 08:46 - 4429 tyhjä
Harbin 15:40 - 08:46 4429 km Kova istuin:72 dollaria
Kova nukkuja:122 dollaria
Pehmeä nukkuja:194 dollaria
K1124 / K1121
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Harbin Harbin - 17:35 0 tyhjä
Lanleng Lan Leng 18:25 18:26 72 tyhjä
Changchun Changchun 20:14 20:24 246 tyhjä
Gongzhuling Gongzhuling 21:02 21:04 308 tyhjä
Siping Siping 21:43 21:46 361 tyhjä
Tieling Tieling 23:01 23:04 479 tyhjä
Shenyang North Shenyang North 00:24 00:40 546 tyhjä
Dahushan Iso tiikerivuori 02:47 02:49 673 tyhjä
Goubanzi Goubangzi 03:17 03:19 715 tyhjä
Jinzhou Jinzhou 04:01 04:10 779 tyhjä
Huludao Huludao 04:43 04:45 829 tyhjä
Shanhaiguan Shanhaiguan 06:14 06:26 963 tyhjä
Qinhuangdao Qinhuangdao 06:43 06:46 979 tyhjä
Beidaihe Beidaihe 07:03 07:16 1001 tyhjä
Luanxianin piirikunta Luanin piirikunta 07:59 08:01 1070 tyhjä
Tangshan Tangshan 08:52 08:59 1141 tyhjä
Lutai Lutai 09:26 09:34 1183 tyhjä
Tianjin Tianjin 10:35 10:52 1264 tyhjä
Bazhou Bazhou 12:21 12:24 1351 tyhjä
Renqiu Renqiu 12:59 13:01 1406 tyhjä
Shenzhou Shenzhou 14:35 14:49 1498 tyhjä
Hengshui Hengshui 15:19 15:32 1533 tyhjä
Zaoqiang Zao Qiang 15:56 16:00 1564 tyhjä
Qinghecheng Qinghen kaupunki 16:44 16:49 1613 tyhjä
Linqing Linqing 17:20 17:25 1639 tyhjä
Liaocheng Liaocheng 17:58 18:03 1685 tyhjä
Liangshan Liangshan 18:49 19:01 1761 tyhjä
Heze Heze 19:48 19:50 1841 tyhjä
Shangqiu Etelä Shangqiunan 21:01 21:03 1946 tyhjä
Haozhou Bozhou 21:45 21:48 2010 tyhjä
Fuyang Fuyang 23:00 23:20 2114 tyhjä
Huaibin Huaibin 00:15 00:18 2175 tyhjä
Huangchuan Huangchuan 01:03 01:05 2230 tyhjä
Macheng Macheng 02:34 02:38 2350 tyhjä
Huangzhou Huangzhou 03:27 03:29 2417 tyhjä
Xishui Xishui 03:56 03:58 2446 tyhjä
Qichun Qi Chun 04:22 04:24 2476 tyhjä
Jiujiang Jiujiang 05:36 05:54 2573 tyhjä
Nanchang Nanchang 08:02 08:23 2708 tyhjä
NanChang Xiangtang 08:43 08:56 2736 tyhjä
Ji'an Ji'an 11:22 11:26 2934 tyhjä
Ganzhou Ganzhou 13:43 13:50 3120 tyhjä
Longchuan Longchuan 17:27 17:37 3361 tyhjä
Huizhou Huizhou 19:21 19:36 3516 tyhjä
Dongguan Itä Dongguan Itä 20:20 20:28 3570 tyhjä
Guangzhou Dong East Guangzhou Itä 21:37 21:52 3656 tyhjä
Foshan Foshan 22:44 22:48 3686 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 23:59 00:04 3773 tyhjä
Maoming East Maoming East 04:21 04:35 4025 tyhjä
Zhanjiang West Zhanjiang West 06:55 06:57 4152 tyhjä
Xuwen Xu Wen 08:14 08:16 4265 tyhjä
Haikou Haikou 11:17 - 4458 tyhjä
Haikou 17:35 - 11:17 4458 km Kova istuin:72 dollaria
Kova nukkuja:122 dollaria
Pehmeä nukkuja:194 dollaria
K1168/K1169
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Haikou Haikou - 20:38 0 tyhjä
Xuwen Xu Wen 23:37 23:39 193 tyhjä
Zhanjiang West Zhanjiang West 01:01 01:03 306 tyhjä
Maoming East Maoming East 03:12 03:15 433 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 06:21 06:25 685 tyhjä
Foshan Foshan 07:57 08:01 772 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 08:42 08:57 794 tyhjä
Shaoguandong Shaoguan Itä 11:05 11:11 1015 tyhjä
Hengyang Hengyang 14:26 14:30 1315 tyhjä
Zhuzhou Zhuzhou 15:55 15:58 1449 tyhjä
Changsha Changsha 16:38 17:07 1501 tyhjä
Yueyang Yueyang 18:30 18:34 1648 tyhjä
Chbi Chibi 19:45 19:47 1745 tyhjä
Xianning Xianning 20:14 20:16 1783 tyhjä
Wuchang Wuchang 21:11 21:31 1863 tyhjä
Suizhou Suizhou 23:35 23:47 2049 tyhjä
Xiangyang Xiangyang 01:19 01:37 2198 tyhjä
Nanyang Nanyang 03:18 03:21 2327 tyhjä
PingDingShan West Pingdingshanxi 04:52 04:55 2449 tyhjä
Luoyang Luoyang 06:40 06:54 2583 tyhjä
Sanmenxia Sanmenxia 08:34 08:40 2705 tyhjä
Huashan Huashan 10:29 10:32 2847 tyhjä
Weinan Weinan 11:21 11:24 2914 tyhjä
Xian Xi'an 12:11 - 2970 tyhjä
Xian 20:38 - 12:11 2970 km Kova istuin:55 dollaria
Kova nukkuja:94 dollaria
Pehmeä nukkuja:164 dollaria
K1170/K1167
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Xian Xi'an - 13:33 0 tyhjä
Weinan Weinan 14:14 14:17 56 tyhjä
Huashan Huashan 15:12 15:15 123 tyhjä
Tongguan Tongguan 15:30 15:33 135 tyhjä
Sanmenxia Sanmenxia 17:14 17:16 265 tyhjä
Luoyang Luoyang 18:57 19:08 387 tyhjä
Ruyang Ruyang 20:08 20:10 448 tyhjä
PingDingShan West Pingdingshanxi 21:04 21:06 521 tyhjä
Nanyang Nanyang 22:36 22:42 643 tyhjä
Xiangyang Xiangyang 01:03 01:20 772 tyhjä
Suizhou Suizhou 02:50 02:52 921 tyhjä
Wuchang Wuchang 05:45 06:00 1107 tyhjä
Xianning Xianning 06:51 06:53 1187 tyhjä
Chbi Chibi 07:47 07:49 1225 tyhjä
Yueyang Yueyang 08:52 08:56 1322 tyhjä
Changsha Changsha 10:22 10:48 1469 tyhjä
Zhuzhou Zhuzhou 11:28 11:34 1521 tyhjä
Hengyang Hengyang 12:57 13:02 1655 tyhjä
Chenzhou Chenzhou 14:43 14:47 1802 tyhjä
Shaoguandong Shaoguan Itä 16:23 16:29 1955 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 18:51 19:08 2176 tyhjä
Foshan Foshan 19:35 19:38 2198 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 20:52 20:54 2285 tyhjä
Maoming East Maoming East 00:07 00:12 2537 tyhjä
Xuwen Xu Wen 04:36 04:53 2777 tyhjä
Haikou Haikou 08:13 - 2970 tyhjä
Haikou 13:33 - 08:13 2970 km Kova istuin:55 dollaria
Kova nukkuja:94 dollaria
Pehmeä nukkuja:164 dollaria
K1206/K1207
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Kunming Kunming - 08:49 0 tyhjä
Qujing Qujing 10:26 10:31 157 tyhjä
Fuyuan Fuyuan 11:47 11:50 232 tyhjä
Hongguo Punainen hedelmä 12:23 12:29 261 tyhjä
Weishe Toivoja 13:41 13:51 329 tyhjä
Xingyi Xingyi 14:31 14:38 365 tyhjä
ceheng Ce Heng 16:00 16:11 439 tyhjä
Vittu Baise 19:22 19:32 615 tyhjä
Nanning Nanning 23:20 23:35 849 tyhjä
Yulin Yulin 02:37 02:47 1112 tyhjä
Maoming Maoming 05:21 05:32 1287 tyhjä
Maoming East Maoming East 05:43 05:48 1297 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 09:47 09:52 1549 tyhjä
Foshan Foshan 11:02 11:08 1636 tyhjä
Guangzhou Dong East Guangzhou Itä 12:02 12:28 1666 tyhjä
Shenzhen Shenzhen Itä 13:56 - 1797 tyhjä
Shenzhen 08:49 - 13:56 1797 km Kova istuin:33 dollaria
Kova nukkuja:56 dollaria
Pehmeä nukkuja:88 dollaria
K1208/K1205
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Shenzhen Shenzhen Itä - 15:34 0 tyhjä
Guangzhou Dong East Guangzhou Itä 16:55 17:10 131 tyhjä
Foshan Foshan 17:44 17:46 161 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 19:36 19:38 248 tyhjä
Maoming East Maoming East 23:01 23:14 500 tyhjä
Maoming Maoming 23:25 23:40 510 tyhjä
Yulin Yulin 02:55 03:03 685 tyhjä
Nanning Nanning 06:45 07:00 948 tyhjä
Vittu Baise 10:20 10:29 1182 tyhjä
ceheng Ce Heng 13:13 13:16 1358 tyhjä
Xingyi Xingyi 14:28 14:33 1432 tyhjä
Weishe Toivoja 15:27 15:34 1468 tyhjä
Hongguo Punainen hedelmä 16:37 16:48 1536 tyhjä
Fuyuan Fuyuan 17:13 17:17 1565 tyhjä
Qujing Qujing 18:31 18:35 1640 tyhjä
Kunming Kunming 20:08 - 1797 tyhjä
Kunming 15:34 - 20:08 1797 km Kova istuin:33 dollaria
Kova nukkuja:56 dollaria
Pehmeä nukkuja:88 dollaria
K1232/K1233
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Shenzhen Shenzhen Itä - 16:55 0 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 19:08 19:33 139 tyhjä
Foshan Foshan 20:15 20:22 161 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 22:13 22:15 248 tyhjä
Maoming Maoming 01:46 01:58 510 tyhjä
Yulin Yulin 04:15 04:24 685 tyhjä
Guigang Guigang 05:23 05:30 774 tyhjä
Nanning Nanning 08:00 - 948 tyhjä
Nanning 16.55 - 08.00 948 km Kova istuin:20 dollaria
Kova nukkuja:34 dollaria
Pehmeä nukkuja:54 dollaria
K1234/K1231
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Nanning Nanning - 17:25 0 tyhjä
Litang Litang 18:43 18:50 120 tyhjä
Guigang Guigang 19:29 19:32 174 tyhjä
Yulin Yulin 20:40 20:47 263 tyhjä
Luchuan Lu Chuan 21:15 21:18 299 tyhjä
Hechun Joen huuli 22:09 22:12 377 tyhjä
Huazhou Huazhou 22:50 22:53 417 tyhjä
Maoming Maoming 00:15 00:27 438 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 03:47 03:49 700 tyhjä
Foshan Foshan 05:09 05:12 787 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 06:10 06:31 809 tyhjä
vaihtaminen Vaihdetaan 08:05 08:10 899 tyhjä
Shenzhen Shenzhen Itä 08:48 - 948 tyhjä
Shenzhen 17:25 - 08:48 948 km Kova istuin:20 dollaria
Kova nukkuja:34 dollaria
Pehmeä nukkuja:54 dollaria
K230/K231
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Xiamen Xiamen - 15:38 0 tyhjä
Zhangzhou Zhangzhou 17:07 17:12 55 tyhjä
Longyan Longyan 18:52 19:16 169 tyhjä
Yongding Yongding 20:28 20:38 227 tyhjä
Meizhou Meizhou 23:40 23:48 344 tyhjä
Longchuan Longchuan 01:55 02:06 475 tyhjä
Heyuan Heyuan 03:00 03:02 550 tyhjä
Huizhou Huizhou 03:54 03:57 630 tyhjä
Dongguan Itä Dongguan Itä 04:41 04:47 684 tyhjä
Guangzhou Dong East Guangzhou Itä 05:48 06:05 770 tyhjä
Foshan Foshan 06:51 06:55 800 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 08:51 08:59 887 tyhjä
Maoming East Maoming East 12:44 12:52 1139 tyhjä
Maoming Maoming 13:03 13:28 1149 tyhjä
Yulin Yulin 15:42 15:50 1324 tyhjä
Guigang Guigang 16:48 16:52 1413 tyhjä
Litang Litang 17:40 17:49 1467 tyhjä
Nanning Nanning 19:30 19:45 1587 tyhjä
Vittu Baise 22:26 22:35 1821 tyhjä
Xingyi Xingyi 02:23 02:34 2071 tyhjä
Weishe Toivoja 03:10 03:19 2107 tyhjä
Hongguo Punainen hedelmä 04:22 04:32 2175 tyhjä
Qujing Qujing 06:05 06:11 2279 tyhjä
Kunming Kunming 07:49 - 2436 tyhjä
Kunming 15:38 - 07:49 2436 km Kova istuin:42 dollaria
Kova nukkuja:71 dollaria
Pehmeä nukkuja:112 dollaria
K232/K229
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Kunming Kunming - 16:39 0 tyhjä
Qujing Qujing 18:12 18:19 157 tyhjä
Hongguo Punainen hedelmä 19:59 20:08 261 tyhjä
Weishe Toivoja 21:21 21:40 329 tyhjä
Xingyi Xingyi 22:12 22:17 365 tyhjä
Vittu Baise 01:50 01:57 615 tyhjä
Nanning Nanning 05:00 05:15 849 tyhjä
Litang Litang 06:42 06:56 969 tyhjä
Guigang Guigang 07:36 07:40 1023 tyhjä
Yulin Yulin 08:48 08:54 1112 tyhjä
Hechun Joen huuli 10:25 10:29 1226 tyhjä
Maoming Maoming 11:53 12:07 1287 tyhjä
Maoming East Maoming East 12:20 12:23 1297 tyhjä
Yangchun kevät 13:49 13:58 1412 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 16:46 16:56 1549 tyhjä
Foshan Foshan 18:31 18:32 1636 tyhjä
Guangzhou Dong East Guangzhou Itä 19:14 19:26 1666 tyhjä
Huizhou Huizhou 21:11 21:14 1806 tyhjä
Heyuan Heyuan 22:06 22:08 1886 tyhjä
Longchuan Longchuan 23:07 23:17 1961 tyhjä
Meizhou Meizhou 00:53 01:01 2092 tyhjä
Yongding Yongding 02:50 02:58 2209 tyhjä
Longyan Longyan 04:20 04:40 2267 tyhjä
Zhangzhou Zhangzhou 06:25 06:30 2381 tyhjä
Xiamen Xiamen 08:22 - 2436 tyhjä
Xiamen 16:39 - 08:22 2436 km Kova istuin:42 dollaria
Kova nukkuja:71 dollaria
Pehmeä nukkuja:112 dollaria
K365/K364
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Guangzhou Guangzhou - 13:58 0 tyhjä
Foshan Foshan 14:37 14:41 22 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 16:08 16:12 109 tyhjä
Yangchun kevät 18:11 18:34 246 tyhjä
Maoming East Maoming East 20:06 20:09 361 tyhjä
Maoming Maoming 20:19 20:28 371 tyhjä
Hechun Joen huuli 21:21 21:25 432 tyhjä
Yulin Yulin 22:48 22:55 546 tyhjä
Guigang Guigang 23:53 23:58 635 tyhjä
Nanning Nanning 02:25 02:40 809 tyhjä
Vittu Baise 05:56 06:04 1043 tyhjä
Xingyi Xingyi 09:31 09:36 1293 tyhjä
Weishe Toivoja 10:25 10:33 1329 tyhjä
Luoping Luoping 11:28 11:31 1402 tyhjä
Shilin kivimetsää 13:09 13:11 1526 tyhjä
Kunming Kunming 15:02 - 1637 tyhjä
Kunming 13:58 - 15:02 1637 km Kova istuin:31 dollaria
Kova nukkuja:52 dollaria
Pehmeä nukkuja:82 dollaria
K366/K363
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Kunming Kunming - 12:10 0 tyhjä
Shilin kivimetsää 13:43 13:45 111 tyhjä
Luoping Luoping 15:31 15:37 235 tyhjä
Weishe Toivoja 16:49 viisi iltapäivällä 308 tyhjä
Xingyi Xingyi 17:32 17:37 344 tyhjä
Vittu Baise 21:12 21:21 594 tyhjä
Nanning Nanning 00:15 00:30 828 tyhjä
Guigang Guigang 02:31 02:34 1002 tyhjä
Yulin Yulin 03:42 03:51 1091 tyhjä
Maoming Maoming 06:16 06:24 1266 tyhjä
Maoming East Maoming East 06:35 06:37 1276 tyhjä
Yangchun kevät 07:56 07:58 1391 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 10:15 10:21 1528 tyhjä
Foshan Foshan 11:39 11:41 1615 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 12:08 - 1637 tyhjä
Guangzhou 12.10 - 12.08 1637 km Kova istuin:31 dollaria
Kova nukkuja:52 dollaria
Pehmeä nukkuja:82 dollaria
K407
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Changsha Changsha - 21:30 0 tyhjä
Zhuzhou Zhuzhou 22:10 22:21 52 tyhjä
Hengyang Hengyang 23:44 23:47 186 tyhjä
Chenzhou Chenzhou 01:24 01:30 333 tyhjä
Shaoguandong Shaoguan Itä 03:06 03:12 486 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 05:28 05:51 707 tyhjä
Foshan Foshan 06:18 06:21 729 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 07:44 07:53 816 tyhjä
Maoming East Maoming East 11:15 11:18 1068 tyhjä
Zhanjiang West Zhanjiang West 13:04 13:06 1195 tyhjä
Leizhou Leizhou 13:37 13:39 1239 tyhjä
Haikou Haikou 17:31 - 1501 tyhjä
Haikou 21.30 - 17.31 1501 km Kova istuin:35 dollaria
Kova nukkuja:60 dollaria
Pehmeä nukkuja:105 dollaria
K408
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Haikou Haikou - 11:25 0 tyhjä
Xuwen Xu Wen 14:28 14:31 193 tyhjä
Leizhou Leizhou 15:20 15:28 262 tyhjä
Zhanjiang West Zhanjiang West 15:59 16:05 306 tyhjä
Maoming East Maoming East 17:53 17:57 433 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 21:16 21:17 685 tyhjä
Foshan Foshan 22:26 22:29 772 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 22:56 23:12 794 tyhjä
Shaoguandong Shaoguan Itä 01:20 01:29 1015 tyhjä
Hengyang Hengyang 04:44 04:52 1315 tyhjä
Zhuzhou Zhuzhou 06:17 06:28 1449 tyhjä
Changsha Changsha 07:08 - 1501 tyhjä
Changsha 11:25 - 07:08 1501 km Kova istuin:35 dollaria
Kova nukkuja:60 dollaria
Pehmeä nukkuja:105 dollaria
K483/K482
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Guangzhou Guangzhou - 21:08 0 tyhjä
Foshan Foshan 21:35 21:37 22 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 22:59 23:02 109 tyhjä
Maoming Maoming 03:27 03:36 371 tyhjä
Yulin Yulin 06:02 06:14 546 tyhjä
Guigang Guigang 07:12 07:15 635 tyhjä
Nanning Nanning 09:40 09:55 809 tyhjä
Vittu Baise 12:53 13:01 1043 tyhjä
Xingyi Xingyi 17:01 17:06 1293 tyhjä
Weishe Toivoja 18:16 18:27 1329 tyhjä
Luoping Luoping 19:23 19:28 1402 tyhjä
Kunming Kunming 23:00 - 1637 tyhjä
Kunming 21.08 - 23.00 1637 km Kova istuin:31 dollaria
Kova nukkuja:52 dollaria
Pehmeä nukkuja:82 dollaria
K484/K481
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Kunming Kunming - 17:30 0 tyhjä
Luoping Luoping 20:58 21:03 235 tyhjä
Weishe Toivoja 21:59 22:09 308 tyhjä
Xingyi Xingyi 22:46 22:49 344 tyhjä
Vittu Baise 02:26 02:32 594 tyhjä
Nanning Nanning 05:25 05:40 828 tyhjä
Guigang Guigang 07:44 07:48 1002 tyhjä
Yulin Yulin 08:56 09:02 1091 tyhjä
Maoming Maoming 12:26 12:39 1266 tyhjä
Maoming East Maoming East 12:50 13:06 1276 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 17:18 17:25 1528 tyhjä
Foshan Foshan 19:12 19:18 1615 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 20:08 - 1637 tyhjä
Guangzhou 17.30 - 20.08 1637 km Kova istuin:31 dollaria
Kova nukkuja:52 dollaria
Pehmeä nukkuja:82 dollaria
K511
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Shanghai Nan Etelä Shanghai Etelä - 10:40 0 tyhjä
Jiaxing Jiaxing 11:26 11:30 80 tyhjä
Haining Haining 11:48 11:52 108 tyhjä
Hangzhou East Station Hangzhou itään 12:33 12:39 167 tyhjä
Zhuji Zhuji 13:59 14:03 260 tyhjä
Yiwu Yiwu 14:29 14:33 312 tyhjä
Jinhuaxi 15:10 15:16 360 tyhjä
Quzhou Quzhou 16:08 16:15 446 tyhjä
Yushan Yushan 17:07 17:10 527 tyhjä
Shangrao Shangrao 17:31 17:35 557 tyhjä
Yingtan Yingtan 19:01 19:10 673 tyhjä
Xinyu Xinyu 21:40 21:44 919 tyhjä
yichun Yichun 22:26 22:29 978 tyhjä
Pingsiang Pingxiang 23:12 23:16 1044 tyhjä
Zhuzhou Zhuzhou 00:19 00:33 1125 tyhjä
Hengyang Hengyang 01:56 02:01 1259 tyhjä
Chenzhou Chenzhou 03:38 03:41 1406 tyhjä
Shaoguandong Shaoguan Itä 05:17 05:26 1559 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 07:42 07:57 1780 tyhjä
Foshan Foshan 08:24 08:30 1802 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 09:50 09:53 1889 tyhjä
Yangchun kevät 11:35 11:37 2026 tyhjä
Maoming East Maoming East 13:00 13:06 2141 tyhjä
Zhanjiang West Zhanjiang West 14:50 14:55 2268 tyhjä
Xuwen Xu Wen 16:12 16:14 2381 tyhjä
Haikou Haikou 19:13 - 2574 tyhjä
Haikou 10.40 - 19.13 2574 km Kova istuin:50 dollaria
Kova nukkuja:85 dollaria
Pehmeä nukkuja:148 dollaria
K512
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Haikou Haikou - 23:50 0 tyhjä
Xuwen Xu Wen 02:48 02:51 193 tyhjä
Zhanjiang West Zhanjiang West 04:08 04:14 306 tyhjä
Maoming East Maoming East 05:56 06:02 433 tyhjä
Yangchun kevät 07:21 07:24 548 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 08:54 08:56 685 tyhjä
Foshan Foshan 10:23 10:25 772 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 10:54 11:10 794 tyhjä
Shaoguandong Shaoguan Itä 13:18 13:24 1015 tyhjä
Chenzhou Chenzhou 14:59 15:05 1168 tyhjä
Hengyang Hengyang 16:48 16:54 1315 tyhjä
Zhuzhou Zhuzhou 18:19 18:40 1449 tyhjä
Pingsiang Pingxiang 19:36 19:40 1530 tyhjä
Xinyu Xinyu 21:06 21:10 1655 tyhjä
Yingtan Yingtan 23:48 23:56 1901 tyhjä
Shangrao Shangrao 01:22 01:26 2017 tyhjä
Jinhuaxi 04:05 04:11 2214 tyhjä
Yiwu Yiwu 04:46 05:09 2262 tyhjä
Zhuji Zhuji 05:49 05:52 2314 tyhjä
Hangzhou East Station Hangzhou itään 06:44 06:50 2407 tyhjä
Haining Haining 07:25 07:29 2466 tyhjä
Jiaxing Jiaxing 07:47 07:51 2494 tyhjä
Shanghai Nan Etelä Shanghai Etelä 09:32 - 2574 tyhjä
Shanghai Nan Etelä 23.50 - 09.32 2574 km Kova istuin:50 dollaria
Kova nukkuja:85 dollaria
Pehmeä nukkuja:148 dollaria
K586/K587
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Shenzhen Xi West Shenzhenin länsi - 09:02 0 tyhjä
vaihtaminen Vaihdetaan 11:07 11:10 72 tyhjä
Guangzhou Dong East Guangzhou Itä 12:03 12:25 154 tyhjä
Foshan Foshan 13:05 13:08 184 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 14:41 14:47 271 tyhjä
Yangchun kevät 16:55 16:58 408 tyhjä
Maoming Maoming 18:45 18:53 533 tyhjä
Hechun Joen huuli 19:46 19:49 594 tyhjä
Yulin Yulin 21:12 21:21 708 tyhjä
Guigang Guigang 22:19 22:22 797 tyhjä
Laibin vieras 23:48 23:51 916 tyhjä
Liuzhou Liuzhou 00:42 01:05 986 tyhjä
Rong'an Rong'an 03:25 03:33 1139 tyhjä
Tongdao käytävä 06:07 06:09 1279 tyhjä
Jingzhou Jingzhou 06:34 06:37 1310 tyhjä
Huaihua Huaihua 08:48 09:00 1439 tyhjä
TongRen Tongren 10:13 10:19 1532 tyhjä
songtao Songtao 11:31 11:43 1589 tyhjä
XiuShan Xiushan 12:12 12:18 1635 tyhjä
YouYang Youyang 12:59 13:03 1679 tyhjä
QianJiang Qianjiang 13:57 14:04 1761 tyhjä
WuLong Wulong 15:19 15:24 1874 tyhjä
FuLing Fuling 16:18 16:26 1941 tyhjä
ChangShou pitkäikäisyys 17:01 17:07 1985 tyhjä
Chongqing pohjoiseen Chongqing pohjoiseen 18:00 18:25 2041 tyhjä
HeChuan Hechuan 19:07 19:15 2107 tyhjä
Suining Suining 20:20 20:29 2208 tyhjä
Chengdu Chengdu 22:49 - 2356 tyhjä
Chengdu 09:02 - 22:49 2356 km Kova istuin:41 dollaria
Kova nukkuja:69 dollaria
Pehmeä nukkuja:109 dollaria
K588/K585
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Chengdu Chengdu - 18:52 0 tyhjä
Suining Suining 20:32 20:51 148 tyhjä
TongNan Tongnan 21:27 21:31 200 tyhjä
HeChuan Hechuan 22:03 22:10 249 tyhjä
Chongqing pohjoiseen Chongqing pohjoiseen 22:49 23:15 315 tyhjä
FuLing Fuling 00:48 00:56 415 tyhjä
QianJiang Qianjiang 03:41 03:53 595 tyhjä
XiuShan Xiushan 06:27 06:38 721 tyhjä
songtao Songtao 07:06 07:16 767 tyhjä
TongRen Tongren 08:29 08:32 824 tyhjä
Huaihua Huaihua 10:00 10:18 917 tyhjä
Jingzhou Jingzhou 12:34 12:38 1046 tyhjä
Tongdao käytävä 13:11 13:17 1077 tyhjä
Yatunbao Yatunpu 13:46 13:50 1100 tyhjä
SanJiangin piirikunta Sanjiangin piirikunta 14:21 14:24 1137 tyhjä
Rong'an Rong'an 15:24 15:30 1217 tyhjä
Liuzhou Liuzhou 17:28 17:41 1370 tyhjä
Laibin vieras 18:26 18:30 1440 tyhjä
Guigang Guigang 19:55 19:59 1559 tyhjä
Yulin Yulin 21:07 21:15 1648 tyhjä
Maoming Maoming 23:35 23:45 1823 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 03:29 03:35 2085 tyhjä
Foshan Foshan 04:55 05:01 2172 tyhjä
Guangzhou Dong East Guangzhou Itä 05:35 05:47 2202 tyhjä
vaihtaminen Vaihdetaan 06:39 06:41 2284 tyhjä
Shenzhen Xi West Shenzhenin länsi 08:04 - 2356 tyhjä
Shenzhen Xi West 18:52 - 08:04 2356 km Kova istuin:41 dollaria
Kova nukkuja:69 dollaria
Pehmeä nukkuja:109 dollaria
K813/K812
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Chongqing Chongqing - 22:36 0 tyhjä
Kikiang Qijiang 00:12 00:19 96 tyhjä
Ganshui Ota vettä 01:33 01:45 152 tyhjä
Tongzi Tongzi 04:28 04:42 247 tyhjä
Zunyi Zunyi 05:55 06:03 308 tyhjä
Guiyang Guiyang 08:57 09:11 463 tyhjä
Kaili Carey 11:35 11:39 651 tyhjä
Zhenyuan Zhenyuan 12:54 12:57 739 tyhjä
Jep Jep 13:50 13:58 800 tyhjä
Huaihua Huaihua 15:33 15:43 920 tyhjä
Loudi Loudi 19:28 19:34 1235 tyhjä
Zhuzhou Zhuzhou 21:20 21:26 1360 tyhjä
Hengyang Hengyang 22:49 22:53 1494 tyhjä
Shaoguandong Shaoguan Itä 02:03 02:09 1794 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 04:55 05:07 2015. tyhjä
Foshan Foshan 05:36 05:39 2037 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 06:58 - 2124 tyhjä
Zhaoqing 22:36 - 06:58 2124 km Kova istuin:38 dollaria
Kova nukkuja:64 dollaria
Pehmeä nukkuja:112 dollaria
Juna nro Saapumiskaupunki Dep. Aika - Arr. Aika Etäisyys (KM) Prospektin hinta
K1232/K1233
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Shenzhen Dong (itä) Shenzhen Itä - 16:55 0 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 19:08 19:33 139 tyhjä
Foshan Foshan 20:15 20:22 161 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 22:13 22:15 248 tyhjä
Maoming Maoming 01:46 01:58 510 tyhjä
Yulin Yulin 04:15 04:24 685 tyhjä
Guigang Guigang 05:23 05:30 774 tyhjä
Nanning Nanning 08:00 - 948 tyhjä
Nanning 16.55 - 08.00 948 km Kova istuin:19 dollaria
Kova nukkuja:32 dollaria
Pehmeä nukkuja:49 dollaria
K1234/K1231
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Nanning Nanning - 17:25 0 tyhjä
Litang Litang 18:43 18:50 120 tyhjä
Guigang Guigang 19:29 19:32 174 tyhjä
Yulin Yulin 20:40 20:47 263 tyhjä
Luchuan Lu Chuan 21:15 21:18 299 tyhjä
Hechun Joen huuli 22:09 22:12 377 tyhjä
Huazhou Huazhou 22:50 22:53 417 tyhjä
Maoming Maoming 00:15 00:27 438 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 03:47 03:49 700 tyhjä
Foshan Foshan 05:09 05:12 787 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 06:10 06:31 809 tyhjä
Vaihdetaan Vaihdetaan 08:05 08:10 899 tyhjä
Shenzhen Dong (itä) Shenzhen Itä 08:48 - 948 tyhjä
Shenzhen Dong (itä) 17:25 - 08:48 948 km Kova istuin:19 dollaria
Kova nukkuja:32 dollaria
Pehmeä nukkuja:49 dollaria
K230/K231
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Xiamen Xiamen - 15:38 0 tyhjä
Zhangzhou Zhangzhou 17:07 17:12 55 tyhjä
Longyan Longyan 18:52 19:16 169 tyhjä
Yongding Yongding 20:28 20:38 227 tyhjä
Meizhou Meizhou 23:40 23:48 344 tyhjä
Longchuan Longchuan 01:55 02:06 475 tyhjä
Heyuan Heyuan 03:00 03:02 550 tyhjä
Huizhou Huizhou 03:54 03:57 630 tyhjä
Dongguan Dong (itä) Dongguan Itä 04:41 04:47 684 tyhjä
Guangzhou Dong (itä) Guangzhou Itä 05:48 06:05 770 tyhjä
Foshan Foshan 06:51 06:55 800 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 08:51 08:59 887 tyhjä
Maoming Dong (itä) Maoming East 12:44 12:52 1139 tyhjä
Maoming Maoming 13:03 13:28 1149 tyhjä
Yulin Yulin 15:42 15:50 1324 tyhjä
Guigang Guigang 16:48 16:52 1413 tyhjä
Litang Litang 17:40 17:49 1467 tyhjä
Nanning Nanning 19:30 19:45 1587 tyhjä
Vittu Baise 22:26 22:35 1821 tyhjä
Xingyi Xingyi 02:23 02:34 2071 tyhjä
Weishe Toivoja 03:10 03:19 2107 tyhjä
Hongguo Punainen hedelmä 04:22 04:32 2175 tyhjä
Qujing Qujing 06:05 06:11 2279 tyhjä
Kunming Kunming 07:49 - 2436 tyhjä
Kunming 15:38 - 07:49 2436 km Kova istuin:39 dollaria
Kova nukkuja:66 dollaria
Pehmeä nukkuja:103 dollaria
K232/K229
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Kunming Kunming - 16:39 0 tyhjä
Qujing Qujing 18:12 18:19 157 tyhjä
Hongguo Punainen hedelmä 19:59 20:08 261 tyhjä
Weishe Toivoja 21:21 21:40 329 tyhjä
Xingyi Xingyi 22:12 22:17 365 tyhjä
Vittu Baise 01:50 01:57 615 tyhjä
Nanning Nanning 05:00 05:15 849 tyhjä
Litang Litang 06:42 06:56 969 tyhjä
Guigang Guigang 07:36 07:40 1023 tyhjä
Yulin Yulin 08:48 08:54 1112 tyhjä
Hechun Joen huuli 10:25 10:29 1226 tyhjä
Maoming Maoming 11:53 12:07 1287 tyhjä
Maoming Dong (itä) Maoming East 12:20 12:23 1297 tyhjä
Yangchun kevät 13:49 13:58 1412 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 16:46 16:56 1549 tyhjä
Foshan Foshan 18:31 18:32 1636 tyhjä
Guangzhou Dong (itä) Guangzhou Itä 19:14 19:26 1666 tyhjä
Huizhou Huizhou 21:11 21:14 1806 tyhjä
Heyuan Heyuan 22:06 22:08 1886 tyhjä
Longchuan Longchuan 23:07 23:17 1961 tyhjä
Meizhou Meizhou 00:53 01:01 2092 tyhjä
Yongding Yongding 02:50 02:58 2209 tyhjä
Longyan Longyan 04:20 04:40 2267 tyhjä
Zhangzhou Zhangzhou 06:25 06:30 2381 tyhjä
Xiamen Xiamen 08:22 - 2436 tyhjä
Xiamen 16:39 - 08:22 2436 km Kova istuin:39 dollaria
Kova nukkuja:66 dollaria
Pehmeä nukkuja:103 dollaria
K365/K364
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Guangzhou Guangzhou - 13:58 0 tyhjä
Foshan Foshan 14:37 14:41 22 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 16:08 16:12 109 tyhjä
Yangchun kevät 18:11 18:34 246 tyhjä
Maoming Dong (itä) Maoming East 20:06 20:09 361 tyhjä
Maoming Maoming 20:19 20:28 371 tyhjä
Hechun Joen huuli 21:21 21:25 432 tyhjä
Yulin Yulin 22:48 22:55 546 tyhjä
Guigang Guigang 23:53 23:58 635 tyhjä
Nanning Nanning 02:25 02:40 809 tyhjä
Vittu Baise 05:56 06:04 1043 tyhjä
Xingyi Xingyi 09:31 09:36 1293 tyhjä
Weishe Toivoja 10:25 10:33 1329 tyhjä
Luoping Luoping 11:28 11:31 1402 tyhjä
Shilin kivimetsää 13:09 13:11 1526 tyhjä
Kunming Kunming 15:02 - 1637 tyhjä
Kunming 13:58 - 15:02 1637 km Kova istuin:28 dollaria
Kova nukkuja:48 dollaria
Pehmeä nukkuja:75 dollaria
K366/K363
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Kunming Kunming - 12:10 0 tyhjä
Shilin kivimetsää 13:43 13:45 111 tyhjä
Luoping Luoping 15:31 15:37 235 tyhjä
Weishe Toivoja 16:49 viisi iltapäivällä 308 tyhjä
Xingyi Xingyi 17:32 17:37 344 tyhjä
Vittu Baise 21:12 21:21 594 tyhjä
Nanning Nanning 00:15 00:30 828 tyhjä
Guigang Guigang 02:31 02:34 1002 tyhjä
Yulin Yulin 03:42 03:51 1091 tyhjä
Maoming Maoming 06:16 06:24 1266 tyhjä
Maoming Dong (itä) Maoming East 06:35 06:37 1276 tyhjä
Yangchun kevät 07:56 07:58 1391 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 10:15 10:21 1528 tyhjä
Foshan Foshan 11:39 11:41 1615 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 12:08 - 1637 tyhjä
Guangzhou 12.10 - 12.08 1637 km Kova istuin:28 dollaria
Kova nukkuja:48 dollaria
Pehmeä nukkuja:75 dollaria
K407
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Changsha Changsha - 21:30 0 tyhjä
Zhuzhou Zhuzhou 22:10 22:21 52 tyhjä
Hengyang Hengyang 23:44 23:47 186 tyhjä
Chenzhou Chenzhou 01:24 01:30 333 tyhjä
Shaoguan Dong (itä) Shaoguan Itä 03:06 03:12 486 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 05:28 05:51 707 tyhjä
Foshan Foshan 06:18 06:21 729 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 07:44 07:53 816 tyhjä
Maoming Dong (itä) Maoming East 11:15 11:18 1068 tyhjä
Zhanjiang Xi (länsi) Zhanjiang West 13:04 13:06 1195 tyhjä
Leizhou Leizhou 13:37 13:39 1239 tyhjä
Haikou Haikou 17:31 - 1501 tyhjä
Haikou 21.30 - 17.31 1501 km Kova istuin:32 dollaria
Kova nukkuja:55 dollaria
Pehmeä nukkuja:97 dollaria
K408
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Haikou Haikou - 11:25 0 tyhjä
Xuwen Xu Wen 14:28 14:31 193 tyhjä
Leizhou Leizhou 15:20 15:28 262 tyhjä
Zhanjiang Xi (länsi) Zhanjiang West 15:59 16:05 306 tyhjä
Maoming Dong (itä) Maoming East 17:53 17:57 433 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 21:16 21:17 685 tyhjä
Foshan Foshan 22:26 22:29 772 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 22:56 23:12 794 tyhjä
Shaoguan Dong (itä) Shaoguan Itä 01:20 01:29 1015 tyhjä
Hengyang Hengyang 04:44 04:52 1315 tyhjä
Zhuzhou Zhuzhou 06:17 06:28 1449 tyhjä
Changsha Changsha 07:08 - 1501 tyhjä
Changsha 11:25 - 07:08 1501 km Kova istuin:32 dollaria
Kova nukkuja:55 dollaria
Pehmeä nukkuja:97 dollaria
K483/K482
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Guangzhou Guangzhou - 21:08 0 tyhjä
Foshan Foshan 21:35 21:37 22 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 22:59 23:02 109 tyhjä
Maoming Maoming 03:27 03:36 371 tyhjä
Yulin Yulin 06:02 06:14 546 tyhjä
Guigang Guigang 07:12 07:15 635 tyhjä
Nanning Nanning 09:40 09:55 809 tyhjä
Vittu Baise 12:53 13:01 1043 tyhjä
Xingyi Xingyi 17:01 17:06 1293 tyhjä
Weishe Toivoja 18:16 18:27 1329 tyhjä
Luoping Luoping 19:23 19:28 1402 tyhjä
Kunming Kunming 23:00 - 1637 tyhjä
Kunming 21.08 - 23.00 1637 km Kova istuin:28 dollaria
Kova nukkuja:48 dollaria
Pehmeä nukkuja:75 dollaria
K484/K481
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Kunming Kunming - 17:30 0 tyhjä
Luoping Luoping 20:58 21:03 235 tyhjä
Weishe Toivoja 21:59 22:09 308 tyhjä
Xingyi Xingyi 22:46 22:49 344 tyhjä
Vittu Baise 02:26 02:32 594 tyhjä
Nanning Nanning 05:25 05:40 828 tyhjä
Guigang Guigang 07:44 07:48 1002 tyhjä
Yulin Yulin 08:56 09:02 1091 tyhjä
Maoming Maoming 12:26 12:39 1266 tyhjä
Maoming Dong (itä) Maoming East 12:50 13:06 1276 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 17:18 17:25 1528 tyhjä
Foshan Foshan 19:12 19:18 1615 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 20:08 - 1637 tyhjä
Guangzhou 17.30 - 20.08 1637 km Kova istuin:28 dollaria
Kova nukkuja:48 dollaria
Pehmeä nukkuja:75 dollaria
K511
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Shanghai Nan (etelä) Shanghai Etelä - 10:40 0 tyhjä
Jiaxing Jiaxing 11:26 11:30 80 tyhjä
Haining Haining 11:48 11:52 108 tyhjä
Hangzhou Dong (itä) Hangzhou itään 12:33 12:39 167 tyhjä
Zhuji Zhuji 13:59 14:03 260 tyhjä
Yiwu Yiwu 14:29 14:33 312 tyhjä
Jinhuaxi 15:10 15:16 360 tyhjä
Quzhou Quzhou 16:08 16:15 446 tyhjä
Yushan Yushan 17:07 17:10 527 tyhjä
Shangrao Shangrao 17:31 17:35 557 tyhjä
Yingtan Yingtan 19:01 19:10 673 tyhjä
Xinyu Xinyu 21:40 21:44 919 tyhjä
Yichun Xi (länsi) Yichun 22:26 22:29 978 tyhjä
Pingxiang Pingxiang 23:12 23:16 1044 tyhjä
Zhuzhou Zhuzhou 00:19 00:33 1125 tyhjä
Hengyang Hengyang 01:56 02:01 1259 tyhjä
Chenzhou Chenzhou 03:38 03:41 1406 tyhjä
Shaoguan Dong (itä) Shaoguan Itä 05:17 05:26 1559 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 07:42 07:57 1780 tyhjä
Foshan Foshan 08:24 08:30 1802 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 09:50 09:53 1889 tyhjä
Yangchun kevät 11:35 11:37 2026 tyhjä
Maoming Dong (itä) Maoming East 13:00 13:06 2141 tyhjä
Zhanjiang Xi (länsi) Zhanjiang West 14:50 14:55 2268 tyhjä
Xuwen Xu Wen 16:12 16:14 2381 tyhjä
Haikou Haikou 19:13 - 2574 tyhjä
Haikou 10.40 - 19.13 2574 km Kova istuin:46 dollaria
Kova nukkuja:79 dollaria
Pehmeä nukkuja:136 dollaria
K512
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Haikou Haikou - 23:50 0 tyhjä
Xuwen Xu Wen 02:48 02:51 193 tyhjä
Zhanjiang Xi (länsi) Zhanjiang West 04:08 04:14 306 tyhjä
Maoming Dong (itä) Maoming East 05:56 06:02 433 tyhjä
Yangchun kevät 07:21 07:24 548 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 08:54 08:56 685 tyhjä
Foshan Foshan 10:23 10:25 772 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 10:54 11:10 794 tyhjä
Shaoguan Dong (itä) Shaoguan Itä 13:18 13:24 1015 tyhjä
Chenzhou Chenzhou 14:59 15:05 1168 tyhjä
Hengyang Hengyang 16:48 16:54 1315 tyhjä
Zhuzhou Zhuzhou 18:19 18:40 1449 tyhjä
Pingxiang Pingxiang 19:36 19:40 1530 tyhjä
Xinyu Xinyu 21:06 21:10 1655 tyhjä
Yingtan Yingtan 23:48 23:56 1901 tyhjä
Shangrao Shangrao 01:22 01:26 2017 tyhjä
Jinhuaxi 04:05 04:11 2214 tyhjä
Yiwu Yiwu 04:46 05:09 2262 tyhjä
Zhuji Zhuji 05:49 05:52 2314 tyhjä
Hangzhou Dong (itä) Hangzhou itään 06:44 06:50 2407 tyhjä
Haining Haining 07:25 07:29 2466 tyhjä
Jiaxing Jiaxing 07:47 07:51 2494 tyhjä
Shanghai Nan (etelä) Shanghai Etelä 09:32 - 2574 tyhjä
Shanghai Nan (etelä) 23.50 - 09.32 2574 km Kova istuin:46 dollaria
Kova nukkuja:79 dollaria
Pehmeä nukkuja:136 dollaria
K586/K587
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Shenzhen Xi (länsi) Shenzhenin länsi - 09:02 0 tyhjä
Vaihdetaan Vaihdetaan 11:07 11:10 72 tyhjä
Guangzhou Dong (itä) Guangzhou Itä 12:03 12:25 154 tyhjä
Foshan Foshan 13:05 13:08 184 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 14:41 14:47 271 tyhjä
Yangchun kevät 16:55 16:58 408 tyhjä
Maoming Maoming 18:45 18:53 533 tyhjä
Hechun Joen huuli 19:46 19:49 594 tyhjä
Yulin Yulin 21:12 21:21 708 tyhjä
Guigang Guigang 22:19 22:22 797 tyhjä
Laibin vieras 23:48 23:51 916 tyhjä
Liuzhou Liuzhou 00:42 01:05 986 tyhjä
Rong'an Rong'an 03:25 03:33 1139 tyhjä
Tongdao käytävä 06:07 06:09 1279 tyhjä
Jingzhou Jingzhou 06:34 06:37 1310 tyhjä
Huaihua Huaihua 08:48 09:00 1439 tyhjä
Tongren Tongren 10:13 10:19 1532 tyhjä
Songtao Songtao 11:31 11:43 1589 tyhjä
Xiushan Xiushan 12:12 12:18 1635 tyhjä
Youyang Youyang 12:59 13:03 1679 tyhjä
Qianjiang Qianjiang 13:57 14:04 1761 tyhjä
Wulong Wulong 15:19 15:24 1874 tyhjä
Fuling Fuling 16:18 16:26 1941 tyhjä
Changshou pitkäikäisyys 17:01 17:07 1985 tyhjä
Chongqing Bei (pohjoinen) Chongqing pohjoiseen 18:00 18:25 2041 tyhjä
Hechuan Hechuan 19:07 19:15 2107 tyhjä
Suining Suining 20:20 20:29 2208 tyhjä
Chengdu Chengdu 22:49 - 2356 tyhjä
Chengdu 09:02 - 22:49 2356 km Kova istuin:38 dollaria
Kova nukkuja:64 dollaria
Pehmeä nukkuja:101 dollaria
K588/K585
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Chengdu Chengdu - 18:52 0 tyhjä
Suining Suining 20:32 20:51 148 tyhjä
Tongnan Tongnan 21:27 21:31 200 tyhjä
Hechuan Hechuan 22:03 22:10 249 tyhjä
Chongqing Bei (pohjoinen) Chongqing pohjoiseen 22:49 23:15 315 tyhjä
Fuling Fuling 00:48 00:56 415 tyhjä
Qianjiang Qianjiang 03:41 03:53 595 tyhjä
Xiushan Xiushan 06:27 06:38 721 tyhjä
Songtao Songtao 07:06 07:16 767 tyhjä
Tongren Tongren 08:29 08:32 824 tyhjä
Huaihua Huaihua 10:00 10:18 917 tyhjä
Jingzhou Jingzhou 12:34 12:38 1046 tyhjä
Tongdao käytävä 13:11 13:17 1077 tyhjä
Yatunbao Yatunpu 13:46 13:50 1100 tyhjä
Sanjiangin piirikunta Sanjiangin piirikunta 14:21 14:24 1137 tyhjä
Rong'an Rong'an 15:24 15:30 1217 tyhjä
Liuzhou Liuzhou 17:28 17:41 1370 tyhjä
Laibin vieras 18:26 18:30 1440 tyhjä
Guigang Guigang 19:55 19:59 1559 tyhjä
Yulin Yulin 21:07 21:15 1648 tyhjä
Maoming Maoming 23:35 23:45 1823 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 03:29 03:35 2085 tyhjä
Foshan Foshan 04:55 05:01 2172 tyhjä
Guangzhou Dong (itä) Guangzhou Itä 05:35 05:47 2202 tyhjä
Vaihdetaan Vaihdetaan 06:39 06:41 2284 tyhjä
Shenzhen Xi (länsi) Shenzhenin länsi 08:04 - 2356 tyhjä
Shenzhen Xi (länsi) 18:52 - 08:04 2356 km Kova istuin:38 dollaria
Kova nukkuja:64 dollaria
Pehmeä nukkuja:101 dollaria
K813/K812
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Chongqing Chongqing - 22:36 0 tyhjä
Qijiang Qijiang 00:12 00:19 96 tyhjä
Ganshui Ota vettä 01:33 01:45 152 tyhjä
Tongzi Tongzi 04:28 04:42 247 tyhjä
Zunyi Zunyi 05:55 06:03 308 tyhjä
Guiyang Guiyang 08:57 09:11 463 tyhjä
Kaili Carey 11:35 11:39 651 tyhjä
Zhenyuan Zhenyuan 12:54 12:57 739 tyhjä
Jep Jep 13:50 13:58 800 tyhjä
Huaihua Huaihua 15:33 15:43 920 tyhjä
Loudi Loudi 19:28 19:34 1235 tyhjä
Zhuzhou Zhuzhou 21:20 21:26 1360 tyhjä
Hengyang Hengyang 22:49 22:53 1494 tyhjä
Shaoguan Dong (itä) Shaoguan Itä 02:03 02:09 1794 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 04:55 05:07 2015. tyhjä
Foshan Foshan 05:36 05:39 2037 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 06:58 - 2124 tyhjä
Zhaoqing 22:36 - 06:58 2124 km Kova istuin:35 dollaria
Kova nukkuja:59 dollaria
Pehmeä nukkuja:104 dollaria
K814 / K811
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Zhaoqing Zhaoqing - 12:25 0 tyhjä
Foshan Foshan 13:42 13:50 87 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 14:17 14:35 109 tyhjä
Guangzhou Bei (pohjoinen) Guangzhou pohjoiseen 14:56 14:59 136 tyhjä
Shaoguan Dong (itä) Shaoguan Itä 16:50 16:56 330 tyhjä
Chenzhou Chenzhou 18:31 18:34 483 tyhjä
Hengyang Hengyang 20:17 20:20 630 tyhjä
Zhuzhou Zhuzhou 21:45 21:51 764 tyhjä
Xiangtan Xiangtan 22:13 22:15 790 tyhjä
Loudi Loudi 23:29 23:35 889 tyhjä
Huaihua Huaihua 03:35 03:50 1204 tyhjä
Jep Jep 05:24 05:29 1324 tyhjä
Zhenyuan Zhenyuan 06:21 06:26 1385 tyhjä
Kaili Carey 07:37 07:46 1473 tyhjä
Guiyang Guiyang 10:13 10:26 1661 tyhjä
Zunyi Zunyi 13:23 13:41 1816 tyhjä
Tongzi Tongzi 15:14 15:23 1877 tyhjä
Ganshui Ota vettä 17:49 17:58 1972 tyhjä
Qijiang Qijiang 19:11 19:17 2028 tyhjä
Chongqing Chongqing 20:57 - 2124 tyhjä
Chongqing 12:25 - 20:57 2124 km Kova istuin:35 dollaria
Kova nukkuja:59 dollaria
Pehmeä nukkuja:104 dollaria
K827/K830
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Guangzhou Guangzhou - 19:22 0 tyhjä
Foshan Foshan 19:49 19:52 22 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 21:07 21:17 109 tyhjä
Yangchun kevät 22:59 23:04 246 tyhjä
Maoming Dong (itä) Maoming East 00:42 00:51 361 tyhjä
Yulin Yulin 03:36 03:44 546 tyhjä
Guigang Guigang 04:42 04:46 635 tyhjä
Laibin vieras 06:12 06:15 754 tyhjä
Liuzhou Liuzhou 07:07 07:22 824 tyhjä
Yizhou Yizhou 08:33 08:36 915 tyhjä
Jinchengjiang Jinchengjiang 09:39 09:49 985 tyhjä
Mawei Asao 12:08 12:14 1138 tyhjä
Dushan Dushan 13:26 13:32 1217 tyhjä
Duyun Duyun 14:36 14:49 1283 tyhjä
Guiding Nan (etelä) Etelän opastaminen 15:27 15:34 1323 tyhjä
Guiyang Guiyang 16:24 16:35 1444 tyhjä
Anshun Anshun 18:00 18:07 1541 tyhjä
Liuzhi Kuusi haaraa 18:58 19:04 1597 tyhjä
Liupanshui Liupanshui 20:33 20:45 1693 tyhjä
Caohai Caohai 22:20 22:31 1766 tyhjä
Zhaotong Zhaotong 23:57 00:06 1851 tyhjä
Yanjin Yanjin 02:37 02:41 1987 tyhjä
Yibin Yibin 04:25 04:34 2100 tyhjä
Zigong Zigong 05:54 05:58 2179 tyhjä
Neijiang Neijiang 06:40 06:48 2218 tyhjä
Zizhong Zizhong 07:20 07:24 2248 tyhjä
Ziyang Ziyang 08:28 08:33 2315 tyhjä
Jianyang Jianyang 09:10 09:15 2354 tyhjä
Chengdu Dong (itä) Chengdu Itä 10:32 - 2435 tyhjä
Chengdu Dong (itä) 19:22 - 10:32 2435 km Kova istuin:39 dollaria
Kova nukkuja:66 dollaria
Pehmeä nukkuja:103 dollaria
K829/K828
asema Asemat kiinaksi Saapumisaika Osaston aika Etäisyys (km) Kokonaisaika
(hh:mm)
Chengdu Dong (itä) Chengdu Itä - 11:32 0 tyhjä
Jianyang Jianyang 13:05 13:14 81 tyhjä
Ziyang Ziyang 14:04 14:08 120 tyhjä
Zizhong Zizhong 15:12 15:16 187 tyhjä
Neijiang Neijiang 16:28 16:41 217 tyhjä
Zigong Zigong 17:23 17:32 256 tyhjä
Yibin Yibin 18:59 19:08 335 tyhjä
Shuifu Vesi rikas 19:35 19:41 361 tyhjä
Zhaotong Zhaotong 23:19 23:29 584 tyhjä
Caohai Caohai 01:38 01:44 669 tyhjä
Liupanshui Liupanshui 04:05 04:17 742 tyhjä
Liuzhi Kuusi haaraa 05:36 05:42 838 tyhjä
Anshun Anshun 06:32 06:40 894 tyhjä
Guiyang Guiyang 08:04 08:18 991 tyhjä
Guiding Nan (etelä) Etelän opastaminen 09:07 09:14 1112 tyhjä
Duyun Duyun 10:07 10:15 1152 tyhjä
Dushan Dushan 11:09 11:15 1218 tyhjä
Mawei Asao 12:37 12:58 1297 tyhjä
Jinchengjiang Jinchengjiang 14:28 14:38 1450 tyhjä
Yizhou Yizhou 15:40 15:45 1520 tyhjä
Liuzhou Liuzhou 17:20 17:33 1611 tyhjä
Laibin vieras 18:43 18:46 1681 tyhjä
Guigang Guigang 20:11 20:14 1800 tyhjä
Yulin Yulin 21:22 21:30 1889 tyhjä
Luchuan Lu Chuan 21:58 22:02 1925 tyhjä
Maoming Dong (itä) Maoming East 01:18 01:22 2074 tyhjä
Yangchun kevät 02:47 02:49 2189 tyhjä
Zhaoqing Zhaoqing 04:33 04:41 2326 tyhjä
Foshan Foshan 06:16 06:22 2413 tyhjä
Guangzhou Guangzhou 06:54 - 2435 tyhjä
Guangzhou 11:32 - 06:54 2435 km Kova istuin:39 dollaria
Kova nukkuja:66 dollaria
Pehmeä nukkuja:103 dollaria

Juna-aikataulut muihin suuriin kaupunkeihin